DZ PVC

Drzwi wejściowe wykonane z PVC to rozwiązanie chętnie wybierane przez klientów ceniących sobie przede wszystkim funkcjonalność.

Drzwi tego typu to częsty wybór zwłaszcza wśród inwestorów decydujących się także na zakup plastikowych okien. Wykonanie z tego samego rodzaju materiału pozwala bowiem na idealne dopasowanie do siebie obu tych produktów . Drzwi zewnętrzne kolorystycznie zgrane z wyglądem okien mogą występować zarówno w klasycznych, jednobarwnych wersjach, jak i w okleinach drewnopodobnych. Dodatkowo drzwi można dopasować do indywidualnych preferencji wybierając spośród szerokiej palety dodatków elementy takie jak: szklenia, dekor czy naświetla.

Kolejną zaletą drzwi tego typu jest ich duża odporność na uszkodzenia i działanie warunków atmosferycznych. Oprócz tego stosunkowo łatwa jest ich pielęgnacja i utrzymanie czystości – zwłaszcza w przypadku drzwi nakładkowych, w których skrzydło drzwi od zewnątrz stanowi jednolitą płaszczyznę. Wybór drzwi PVC to także gwarancja optymalnej termiki, gwarantującej izolacyjność cieplną na odpowiednim, wysokim poziomie.


Drzwi NAKŁADKOWE


Drzwi WSADOWE