O Nas

Firma MAXBAU rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku.
Oferta firmy zawiera szeroki asortyment okien, drzwi, rolet i  bram garażowych.

 

Proponujemy okna z PVC, drewna i aluminium, a także drzwi tarasowe  w systemach przesuwnych oraz konstrukcje aluminiowe, rolety materiałowe, moskitiery, parapety i nawiewniki okienne.

 

Jesteśmy partnerem handlowym firmy DAKO i działamy na terenie miasta  Koszalina, woj. zachodniopomorskiego, województw ościennych, a także  z powodzeniem na rynkach europejskich. Profesjonalna i kompleksowa obsługa  w zakresie stolarki otworowej, zarówno Klientów indywidualnych, jak  również biznesowo-instytucjonalnych jest naszym priorytetem. Doświadczenie zdobyte w kraju oraz za granicą pozwala nam spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Najnowsze trendy produktowe i nowinki techniczne, także  dotyczące  montażu śledzimy nieustannie i wdrażamy na bieżąco.

 

Wybierając okna DAKO dołączacie Państwo do szerokiego grona zadowolonych klientów Fabryki Okien DAKO . Po dwudziestu latach działalności zasięg działania  firmy obejmuje ponad 20 krajów świata, a liczba sprzedanych okien przekroczyła milion. Dla nas te wyniki są powodem do dumy, dla Państwa – mogą być podstawą zaufania. Dzięki bogatej ofercie produktów, designowi  łączącemu ekonomię z ergonomią użytkowania i dopasowaniu do zmieniających się potrzeb człowieka staramy się stworzyć skrojone na miarę konkretnych potrzeb zamówienie na stolarkę otworową , by również Państwa miejsce na ziemi było praktyczne, bezpieczne i piękne.

Zapraszamy do współpracy!

Marzena Maniszewska