DRZWI GARAŻOWE BOCZNE

Drzwi garażowe boczne DAKO są doskonałym uzupełnieniem oferty bram garażowych. Wypełnione panelami o takim samym wzorze lub kolorze jak brama garażowa, tworzą wraz z bramą idealnie pasującą do siebie, efektowną całość. Dostępność elementów wyposażenia opcjonalnego w wybranych produktach DAKO możesz sprawdzić kontaktując się Z NAMI.

Drzwi garażowe boczne DAKO to doskonałe rozwiązanie do garaży, których funkcja użytkowa wykracza poza standardowe przechowywanie pojazdów. Drzwi garażowe boczne ułatwiają dostęp do garażu bez konieczności otwierania bramy garażowej. Identyczny wygląd zewnętrzny drzwi garażowych oraz bramy garażowej, sprawia, że całość elewacji zachowuje spójny charakter.

PRZEKRÓJ DRZWI

Drzwi garażowe boczne składają się z ramy skrzydła wykonanej z profilu aluminiowego (kształtownik trójkomorowy z przekładką termiczną) o głębokości 65 mm. Wypełnienie drzwi garażowych bocznych wykonane jest z paneli o grubości 40 mm wypełnionych pianką poliuretanową, która jest oblekana blachą stalową ocynkowaną o grubości 0,5 mm. Wysokość panela może wynosić 500 mm lub 610 mm.

KOLORYSTYKA

Kolorystyka drzwi garażowych bocznych z wypełnieniem z panela DK-GP.

Kolorystyka drzwi garażowych bocznych z wypełnieniem z panela DK-WPP lub DK-PP.

PRZYKŁADOWE WZORY

WYPOSAŻENIE