Harmony-line

HarmonyLine to unikatowa idea wspólnego projektowania okien, drzwi, bram i rolet oraz dopasowania stolarki do indywidualnego charakteru budynku.

HarmonyLine to:

- 12 gotowych kompozycji z PVC, drewna lub aluminium w 5 wariantach kolorystycznych, przygotowanych z najwyższą starannością przez doświadczonych projektantów DAKO.
-
Kompozycje zaprojektowane z uży­ciem zaawansowanych rozwiązań technolo­gicznych, które gwarantują doskonałą jakość produktów.
- Komfort transakcji zapewnia zakup okien, drzwi, bramy i rolet od jednego producenta, co ułatwia i zawęża proces negocjacji, gdyż klient rozmawia z jednym sprzedawcą, otrzy­muje jedną gwarancję, a także ma pewność co do spójności technologicznej zakupionych produktów.
- Możliwość stworzenia własnej kompozycji – indywidualnego doboru kolorystyki oraz materiału stolarki, a także elementów deko­racyjnych, które finalnie zostaną połączone w całość, jakiej oczekuje klient.
- Nowoczesny design, który wpisuje się w obowiązujące trendy architektoniczne.

Wybierz jedną z 12 wyjątkowych kompozycji HarmonyLine dostępnych w 5 wariacjach kolorystycznych i spełnij swoje marzenie o pięknym domu.

Kliknij na zdjęcie aby obejrzeć wybraną kompozycję:

Jeśli chcesz, możesz stworzyć własną kompozycję, za pomocą naszej firmy MAXBAU.

Zdjęcia produktów: www.dako.eu/pl