INNOWACJE

Inteligentne Systemy Zarządzania Domem pozwalają na wygodne, centralne i bezprzewodowe sterowanie urządzeniami elektrycznymi w domu, firmie, biurze, szkole i innych obiektach oraz dają dostęp do informacji na temat stanu urządzeń. Możliwość zarządzania systemem za pomocą komputerów, tabletów i smartfonów z dostępem do Internetu zapewnia pełną kontrolę nad domem z niemal każdego miejsca na ziemi.

HarmonyLine

HarmonyLine to unikatowa idea wspólnego projektowania okien, drzwi, bram i rolet oraz dopasowania stolarki do indywidualnego charakteru budynku.   HarmonyLine

Czytaj więcej...Czytaj więcej...

Indywidualny dobór okien

KAŻDY DOM JEST INNY Czym jest indywidualny dobór okien? Aby zastosować w budynku Indywidualny Dobór Okien bierzemy pod uwagę najważniejsze

Czytaj więcej...Czytaj więcej...

Dom inteligentny

Wybierz swój inteligentny system zarządzania: Inteligentne Systemy Zarządzania Domem pozwalają na wygodne, centralne i bezprzewodowe sterowanie urządzeniami elektrycznymi w domu,

Czytaj więcej...Czytaj więcej...

HarmonyLine to unikatowa idea wspólnego projektowania okien, drzwi, bram i rolet oraz dopasowania stolarki do indywidualnego charakteru budynku.

 

HarmonyLine to:

12 gotowych kompozycji z PVC, drewna lub aluminium w 5 wariantach kolorystycznych, przygotowanych z najwyższą starannością przez doświadczonych projektantów DAKO.
Kompozycje zaprojektowane z uży­ciem zaawansowanych rozwiązań technolo­gicznych, które gwarantują doskonałą jakość produktów.
Komfort transakcji zapewnia zakup okien, drzwi, bramy i rolet od jednego producenta, co ułatwia i zawęża proces negocjacji, gdyż klient rozmawia z jednym sprzedawcą, otrzy­muje jedną gwarancję, a także ma pewność co do spójności technologicznej zakupionych produktów.
Możliwość stworzenia własnej kompozycji – indywidualnego doboru kolorystyki oraz materiału stolarki, a także elementów deko­racyjnych, które finalnie zostaną połączone w całość, jakiej oczekuje klient.
– Nowoczesny design, który wpisuje się w obowiązujące trendy architektoniczne.